Co ma do zaoferowania tor Gdańsk

Który chłopak choć przez chwile nie marzył w dzieciństwie o karierze rajdowca? To marzenie z dzieciństwa nosi w swoich sercach też wielu mężczyzn. Choć zostanie profesjonalistą wymaga sporego wysiłku i, co tu ukrywać, niemałej sumy pieniędzy, to każdy choć raz w życiu może spróbować swoich sił na torze. Jednym z miejsc w których można spróbować swoich sił jest tor Pszczółki.

Tor Gdańsk- miejsce gdzie możesz spróbować swoich sił na torze wyścigowym

tor pszczółki

Nie każdy wie o tym, że niespełna 20 kilometrów od Gdańska znajduje się tor wyścigowy. Tor Gdańsk, albo Tor Pszczółki, bo w tej niewielkiej miejscowości mieści się obiekt oferuję jazdę na jednym z najnowocześniejszych torów w Polsce. Tor ma długość 1,2 kilometra, wyposażony jest w sygnalizację świetlną i profesjonalny pomiar czasu. Co ważne, by spróbować swoich sił na tym torze nie jest potrzebna licencja rajdowa.

Co jeszcze oferuje tor Pszczółki?

Oprócz profesjonalnego toru wyścigowego obiekt w Pszczółkach oferuje jeszcze tor kartingowy i specjalny tor ziemny dla quadów. Można tam też podszkolić techniki bezpiecznej jazdy korzystając z płyt poślizgowych- te są dwie: okrągła i prostokątna, lub korzystając z wzniesienia z łukiem i nawodnieniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *